2. В першому баку води було в 4 більше, ніж в іншому. Коли з першого бака відлили 7 літрів, а в

другий бак долили 20 літрів, то в обох баках стало порівну. Скільки літрів води було в кожному баку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Булимов Владислав.

Ответ:

4х-7=х+20
3х=27
Х=9 (в другому баку)
4х=36(в першому баку)

Пошаговое объяснение: