Бабуся купила 6 кг 300 г цукру і витратила на малинове варення чотири девьятих 4/9 всього цукру.

Обчисли,скільки цукру пішло на варення.?

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюк Костя.

Ответ:

2800г

Пошаговое объяснение:

6300:9*4=700*4=2800

можна позначку найкраща відповідь?

Отвечает Хохлова Ирина.

Пошаговое объяснение:

1 кг = 1000 г

6кг 300г = 6*1000 + 300 = 6000г + 300г = 6300г

6300 * 4/9 = 700 * 4/1 = 2800/1 = 2800 (г) - потратила бабушка сахара

2800 г = 2кг 800г

Ответ: 2кг 800г