Допоможіть розвязати задачу. На торт матуся витратила 5 яєць а на тістечка на 8 яєць більше.

Скільки яєць витратила матуся на тістечка. Скільки всього яєць витратила матуся.

Ответы на вопрос

Отвечает Алифанова Анастасия.
5+8=12 (яиц) - потрачено на тiстечка
5+12=17 (яиц) - потрачено всего.
Ответ: 12 и 17 яиц