Знайдіть НСД ( 56; 84


Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Ответ:

НСД (56;84) = 28.

Пошаговое объяснение:

Розкладемо числа на прості множники — 56 = 2*28 = 2*2*14 = 2*2*2*7 і 84 = 2*42 = 2*2*21 = 2*2*3*7.

Серед них визначимо спільні — 2*2*2*7 і 2*2*3*7, це 2, 2 і 7.

Щоб знайти НСД, треба перемножити ці дільники між собою — 2*2*7 = 4*7 = 28.

Отже, НСД (56;84) = 28.

НСД, або Найбільший Спільний Дільник — це найбільше число, на яке ділиться кожне з вказаних чисел.

Отвечает Кислова Снежана.

Пошаговое объяснение:

НОД (56; 84)

Наибольший общ делитель (НОД) двух данных чисел 56 и 84 - это наибольшее число, на которое оба числа 56 и 84 делятся без остатка.

НОД (56; 84) = 28

1) Разложим на простые множители 56:

56 = 2 * 2 * 2 * 7

2) Разложим на простые множители 84:

84 = 2 * 2 * 3 * 7

3) Выберем одинаковые простые множители в обоих числах:

2, 2, 7

4) Находим произведение одинаковых простых множителей:

2 * 2 * 7 = 28

Ответ: 28