10. На трьох полицях стоїть 183 книжки. На другій полиці книжок у 3 рази більше, ніж на першій, а

на третій — на 2 книжки менше, ніж на другій. Скільки книжок стоїть на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Варвара.

Відповідь:

х + 3х + 3х - 2 = 180

7х - 2 = 180

7х = 180 + 2

7х = 182

х = 182 : 7

х = 26

На 1 полиці - 26  

На 2 полиці - 26 * 3 = 78

На 3 полиці - 78 - 2 = 76

Покрокове пояснення: Вибач інакше не вийшло