Бабуся купила 2 кг пшона, що становить 40 % від усієї маси куплених круп.Скільки всього кілограмів

круп купила бабуся? Помогите пожалуйста!❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Косячко Диана.

Ответ:

x =  5

Всього куплено 5 кг крупів

Пошаговое объяснение:

x      соответствует      100%

2      соответствует      40%

\frac{100*2}{40}=5

Отвечает Ким Вика.

Ответ: всього 5 кілограмів круп купила бабуся

2-40

х-100

х=2*100/40=200/40=/20/4=5 кг

Пошаговое объяснение: