Максимко прочитав 108 сторінок, що становить 9/14 книги. Скільки сторінок у книзі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Авдовченко Маргарита.

Ответ:

168 сторінок

Пошаговое объяснение:

1 спосіб

Необхідно 108÷9/14=168

2 спосіб

1) 108÷9=12 - щоб дізнатися 1/14

2)12×14=168(ст.)