Помогите пожалуйста, Зібрані гриби розклали в три кошики. У перший поклали 24 гриби. У другий

5|8(п'ять восьмих) від кількості грибів у першому кошику і 60% від кількості грибів у третьому. Скільки всього зібрали грибів?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Нияз.

Ответ:

64 гриби

Пошаговое объяснение:

У першому кошику: 24 гриби

У другому: \frac{5}{8} від 24 грибів і 60% від кількості грибів у третьому

У третьому - ?

Скільки всього - ?

Розв'язання:

Спочатку знайдемо \frac{5}{8} від 24, для цього просто 24 помножимо на 5 и поділимо на 8:

24*5/8 = 15

Тобто у другому кошику було 15 грибів, також ми знаємо, що 15 грибів це 60% від кількості грибів у третьому кошику, тобто можемо скласти пропорцію:

0.6 - 15

1 - х

x = 15/0.6

x = 25

Тобто в третьому кошику було 25 грибів, тепер знайдемо їх суму:

24+15+25=64(гриби)