Відстань між двома пристанями 50.4 км катер за течією річки проходить за 2.8 год, а проти течії -

за 3.6 год. Знайти власну швидкість камера (у поле відповідь запишіть лише число).​

Ответы на вопрос

Отвечает Данька Данька.

Пошаговое объяснение:

s = vt \\ v =  \frac{s}{t}  \\

Швидкість за течією:

v =  \frac{50.4}{2.8}  = 18 \:

18км/год-швидкість за течією

Швидкість проти течії:

v =  \frac{s}{t}  \\ v =  \frac{50.4}{3.6} = 14

14км/год-швидкість проти течії