Завдання 23 У саду росли груші і яблуні, всьго 700 дерев. Скільки яблунь росло в саду, якщо 200% їх

кількості дорівнює 80% кількості груш?​

Ответы на вопрос

Отвечает Химченко Саша.

Пошаговое объяснение:

200%=200/100=2

80%=80/100=0,8

пусть х груши

у - яблони

система:

{х+у=700 х=700-у

{2у=0,8х

2у=0,8(700-у)

2у=560-0,8у

2у+0,8у=560

2,8у=560

у=200 яблонь

ответ: 200 яблонь