У трикутнику ABC кут C = 90 градусів. CH - висота, кут HCB = 35 градусів. Обчисліть кут A.


Ответы на вопрос

Отвечает Привченко Егор.

Ответ:

35°

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  ∠С=90°,  СН - висота,  ∠НСВ=35°.  ∠А - ?

ΔВСН - прямокутний, сума гострих кутів становить 90°;

∠В=90-35=55°

∠А=90-55=35°


Отвечает Клименко Данил.

Ответ:

Розглянемо ΔСНВ (прямокутний):

∠СВН=90°-∠НСВ

∠СВН=90-35=55°

Розглянемо ΔАВС (прямокутний):

∠САВ=90°-∠СВН

∠САВ=90-55=35°

Вдповідь: ∠А=35°