ДАЮ 100 БАЛІВ! Два катети прямокутного трикутника ABC (C-прямий) мають АС-3см ВС-4см З-ти: АВ

sinA cosB

Ответы на вопрос

Отвечает Кришталь Соломійка.

Ответ:

AB=5, sinA=cosB=0,8

Пошаговое объяснение:

По теореме Пифагора

AB²=AC²+BC²=3²+4²=9+16=25

AB=√25=5

sinA=cosB=BC/AB=4/5=0,8


Отвечает Андрияшкина Алёна.

Ответ:

За теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу АВ:

АВ=√АС²+ВС²

АВ=√3²+4²=√9+16=√25=5 (см)

sin∠A=ВС/АВ

sin∠A=4/5=0,8

cos∠B=ВС/АВ

cos∠B=4/5=0,8