Моторний човен рухаеться проти течією річки 3 год і за течією річки 5 год Який шлях подолав човен

якщо швидкість течії ручки 3 км /год а власна швивкість човна - 39 км/год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Муллаев Дима.

Ответ:

318 км

Пошаговое объяснение:

1) 39 + 3 = 42 км/год швидкість за течією.

2) 39 - 3 = 36 км/год швидкість проти течії.

3) 41 * 5 = 210 км шлях, який прйшов човен за 5 годин за течією.

4)  36 * 3 = 108 км шлях, який прйшов човен за 3 години проти течії.

5) 210 + 108 = 318 км такий шлях подолав човен.

Отвечает Видяпин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 39 + 3 = 42 км/год швидкість за течією

2) 39 - 3 = 36 км/год швидкість проти течії

3) 41 * 5 = 210 км шлях, який прйшов човен за 5 годин за течією

4)  36 * 3 = 108 км шлях, який прйшов човен за 3 години проти течії

5) 210 + 108 = 318 км такий шлях подолав човен