Знайдіть другий член арифметичної прогресії (аn); якщо а1 = 2,1, а різниця d = - 0,7​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушкалов Женя.

Ответ:

а₂ = 1,4

Пошаговое объяснение:

Формула n-го члена арифметичної прогрессії:

аₙ = а₁ + d(n-1)

а₁ - перший член прогресії

d - називають різницею прогресії.

За умовою: а₁=2,1, d= -0,7.

а₂ = а₁ + d * (2-1) = 2,1 - 0,7 = 1,4