Піднести до степеня вираз (2+а)²​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ:

4+4а+а²

Пошаговое объяснение:

Згідно формули скороченого множення:

(а+b)²=a²+2ab+b²

(2+а)²​ = 2²+2*2*а+а²= 4+4а+а²

Отвечает Поливко Рома.

Пошаговое объяснение:

(2 + а)² = 2*2 + 2*2*а + а*а =

4 + 4а + а² = а² + 4а + 4