За три тижні фермер продав 12 425 кг пшениці. За перший тиждень продав 4 600 кг пшениці, за

другий - 3 100 кг пшениці. Скільки кілограмів пшениці продав фермер за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Михайло.

Ответ:

І тиждень - 4600 кг   \

ІІ тиждень - 3100 кг    } 12 425 кг

ІІІ тиждень - ?             /

                                 Розв'язання:

1) 4600+3100=7700 (кг) пшениці продав фермер за два тижні

2) 12 425-7700=4725 (кг) пшениці продав фермер за третій тиждень

Відповідь: 4725 кг пшениці продавфермер за третій тиждень.

Отвечает Марченко Соня.

Ответ:

4725

Пошаговое объяснение:

1)4600+3100=7700 кг продал за 2 дня

2)12425-7700=4725 кг продал за 3-ий день