1. Знайдіть відстань між точками А і В, якщо: A (2; 1; 5), В (-4; 1; 1); ​


Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.
X=2+(-4)/2=-2, y=1+1/2=2, x=5+1/2=6