Замість зірочки в числі 238* поставте таку цифру, щоб отримане число було кратне 5 напишіть всі

можливі випадки.ДАМ 100 БАЛІВ !​

Ответы на вопрос

Отвечает Гизатуллина Диана.

Ответ:

2;7.

2+3+8=13 Щоб ділилося на 5, число повинно закінчуватися на 0 чи 5. Тобто: 13+2=15; 13+7=20.

2382; 2387.