Замість зірочки в числі 200* поставте цифру так, щоб отримане число було кратне: 1) 2 ; 2) 9 .

Розгляньте всі можливі випадки.

Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.
1) число кратне 2
До даного завдання є 5 розв"язнання:
2000 ( бо 2000/2=1000)
2002 ( бо 2002/2=1001)
2004 ( бо 2004/2=1002)
2006 ( бо 2006/2=1003)
2008 ( бо 2008/2=1004)

2) число кратне 9
До даного завдання є лише 1 розв"язнання:
2007 ( бо 2007/9=223)