Срочно пж 1) 9м 39см +2м 74см 2)43м 27см - 28м 78см Знай и корені рівняння (187х)+ 91=545 Задача

На одній полиці було 38 книжок, що на 17 менше ніж на третій, а на другій –на 14 книжок більше ніж на першій. Скільки книжок було разом на трьох полицях? Спростіть вираз 258 + t +142 і знайдіть його значення при t=607

Ответы на вопрос

Отвечает Шумов Алексей.

Ответ:

1) 12м 13см

2) 14м 49см

Рівняння: 187х + 91 = 545

187х = 545 - 91

187х = 454

х = 454 ÷ 187

х = 2.4

Задача: | полиця - 38 книжок

|| полиця - ?, на 14 книжок більше, ніж на першій

||| полиця - ?, на 17 книжок більше, ніж на першій

1) 38 + 14 = 52 (кн.) - на другій полиці;

2) 38 + 17 = 55 (кн.) - на третій полиці;

3) 38 + 52 + 55 = 145 (кн.)

Відповідь: на усіх полицях разом 145 книжок.

Вираз: 258 + t + 142 = 258 + 142 + t = 400 + t

Якщо t = 607, то 400 + 607 = 1007

Пошаговое объяснение: