На першій полиці було 17 книжок, а на другій на 18 книжок більше, ніж на першій,а на третій на 6

книжок більше, ніж на першій і другій разом . Скільки книжок було на трьох полицях.

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.

Відповідь:

145

Покрокове пояснення:

17+18= 35 на другій полиці

35+17= 52 разом на перших двух

52+6=58 на третій полиці

35+52+59=145 усьог