3. Складіть задачу на дві дії про овочі, яка містити ме числа 230 ц і 70 ц.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

З дослідної ділянки зібрали 230 ц картоплі. Моркви зібрали на 70 ц менше, ніж картоплі. Скільки всього овочів зібрали з дослідної ділянки?

Розв'язання

Картоплі — 230 ц

Моркви — ?, на 70 ц менше, ніж картоплі

Зібрали — ? ц

1) 230 – 70 = 160 (ц) — моркви;

2) 230 + 160 = 390 (ц).

Відповідь: зібрали 390 ц овочів.