Записати десятковий дріб 0,625 у вигляді звичайного та скоротити, очень срочно, прошу!!


Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Ответ:

0,625=625/1000=5/8 (скорочуємо на 125)

Пошаговое объяснение: