Пж очень СРОЧНО с полным решением Знайди об'єм прямогутного паралелепіпеда якщо його висота

дорівнює що є 25% довжини а ширина є 20% від висоти. Знайди об'єм​

Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Никита.

Пошаговое объяснение:

25% = 25/100 = 1/4

20% = 20/100 = 1/5

1) 6 5/10 : 1/4 = 65/10 * 4/1 = 260/10 = 26 (ед) - длина параллелепипеда

2) 6 5/10 * 1/5 = 65/10 * 1/5 = 65/50 = 13/10 = 1 3/10 (ед) - ширина параллелепипеда

3) 6 5/10 * 26 * 1 3/10 = 65/10 * 26 * 13/10 =

(65*26*13)/(10*10) = 21970/100 = 219 70/100 = 219 7/10 (ед³) - объем параллелепипеда