Будь ласка допоможіть мені це дуже важливо для мене!!! З Полтави до Запоріжжя одночасно виїхали

даоє друзів на скутерах і зустрілись через 3 години знайди відстань від Полтави до Запоріжжя якщо швидкість одного з них 44км/год а іншого 46км/год запиши розв'язання в вигляді виразу

Ответы на вопрос

Отвечает Солнышкова Анастасия.

Ответ:

270 км

Пошаговое объяснение:

1) 44 + 46 = 90 (км/ч) - скорость сближения двух друзей

2) 90 * 3 = 270 (км) - расстояние между городами

Или:

1) 44 * 3 = 132 (км) - проехал 1 друг до встречи со 2 другом

2) 46 * 3 = 138 (км) - проехал 2 друг до встречи с 1 другом

3) 132 + 138 = 270 (км) - расстояние между городами

Отвечает Грицаева Виктория.

Ответ:

270 км

Пошаговое объяснение:

(44+46)*3=270 км

*-це знак множення