Даю багато балів!!! Терміново , прошу дуже !!! На які найдовші відрізки можна порізати труби

завдовжки 1 м або 1 м 50 см або 1 м 80 см. У вiдповiдь запиши числове значення знайденої величини записане у сантиметрах Терміново!!

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Милана.

Пошаговое объяснение:

1 м = 100 см

1 м 50 см = 150 см

1 м 80 см = 180 см

Найдем наибольший общий делитель чисел 100; 150; 180

НОД (100; 150; 180) = 10

100 = 2 * 2 * 5 * 5

150 = 2 * 3 * 5 * 5

180 = 2 * 2 * 3 * 3 * 5

НОД (100; 150; 180) = 2 * 5 = 10

На 10 см можно порезать трубу