Знайдіть значення виразу: а) а4 – 81, якщо а = –3; б) (2х – 3)3, якщо х = 3


Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Алиса.

Відповідь:

а):0; б):27.

Покрокове пояснення:

а) (-3)4-81=81-81=0 (4-степені) також щоб знайти 81 треба 3*4=81

б) (2*3-3)з=(6-3)3=3з=27 (2*3=6);(6-3з=3з) (з-степені)

Сподіваюсь зрозуміло。