Сьогодні сину 3 роки, а його матері 27 років. Через скільки років мати буде в 4 рази старша за

сина? 5 років 15 років 20 років 2 роки​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

сын 3 года

мать 27 лет

Ответ через 5 лет

сыну будет 8, матери 32

32/8 = 4

Отвечает Блинов Игорь.

Ответ:

5 років

Пошаговое объяснение:

3+5=8

27+5=32

32:8=4