Молярна маса електроліту, який містить йони Ме³+ і сульфат-тони, становить 342 г. Назвить

металічний елемент​

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Аяна.

Объяснение:

M(Me2(SO4)3)=2x+3×32+12×16=2x+288

2x+288=342

2x=54

x= 27г/моль Al алюминий.

М(Al₂(SO₄)₃)=2×27+3×32+12×16=342г/моль