Матері й сину разом 43 роки. а матері й доньці разом 39 років .Вік обох дітей у сумі становить 16

років.Скільки років матері?

Ответы на вопрос

Отвечает Поздникин Иван.

м+с=43

м+д=39

с+д=16

м-?

решение:

(м+с)+(м+д)=(с+д)+2м

43+39=16+2м

82=16+2м

66=2м

м=33

Ответ: матери 33 года

 

Отвечает Первых Роман.

43+39=82(роки) - вік сина, дочки та мами(х2)

82-16=66(років) - вік мами(х2)

66:2=33(роки) - мамі