Як зміниться різниця якщо від‘ємник збільшити на 7 а зменшуване зменшити на 19


Ответы на вопрос

Отвечает Dinda Arina.

Відповідь:Різниця стане меншою на 26

Пошаговое объяснение:x-19-(y+7)=x-y-(19+7)=x-y-26

Отвечает Коротаев Сергей.

Ответ: -12

обьяснение : 7-19=-12