СРОЧНО ДАЮ 35 БАЛІВ Чотирикутник ABCD - паралелограм, в (-2; 3), C (10; 9), D (7; 0). Знайдіть

координати вершини А. Виберіть одну відповідь: (-5; -6) 0 (1; 6) (19; -3) (6; 5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:

К((-2+7)/2=2,5; (3+0)/2=1,5)

К(2,5; 1,5).

Ха = 2Хк - Хс = 2*2,5 - 10 = 5 - 10 = -5.

Уа = 2Ук - Ус = 2*1,5 - 9 = 3 - 9 = -6.

Відповідь(-5;-6)