Знайдіть займенник дробу який дорівнює 3/7 а його чисельник 21​


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Никита.

Ответ:

49

Пошаговое объяснение:

Нехай шуканий знаменник х, тоді за умовою

21/х = 3/7

х=21*7:3=49

21/49 = 3/7