поїзд проїхав 756 км за 9 год а мотоцикл 168км за 8 год у скільки разів швидкість поїзда більша за

швидкість мотоцикла ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мачалина Яна.

Ответ:

у 4 рази швидкість поїзда більша за швидкість мотоцикла ​

Пошаговое объяснение:

1) 756 /9 = 84 км за год потяг

2) 168/8 = 21 км за год мотоц

3) 84 / 21 =4

у 4 рази швидкість поїзда більша за швидкість мотоцикла ​