Задача. Площа поля 600 га. За перший день зорали 45% поля, за другий день -- 50% решти. Скільки

гектарів зорали за два днi?​

Ответы на вопрос

Отвечает Джигринюк Радмила.
1) (600*45)/100=270га за перший день
2) 600-270=330га решти
3) (330*50)/100=165га за другий день
4)270+165=435га зорали за 2 дні