Знайдіть координати точки перетину прямої  7х + 2у - 1= 0 з віссю ординат.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

(0,05).

Пошаговое объяснение:

Задание: Знайдіть координати точки перетину прямої  7х + 2у - 1= 0 з віссю ординат.

Решение: с осью ОУ, где х=0:

7·0+2у-1=0; 2у=1; у=1/2=0,5, значит:

(0; 0,5) - это ответ.