На першому острові архіпелагу живе втричі більше папуг, ніж на другому. До того ж на другому

острові на 80 папуг менше, ніж на першому. Скільки папуг живе на кожному з островів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Даша.

Відповідь:

№2 острові=80(папуг)

№1 острові=160(папуг)

Покрокове пояснення:

№2 острові=x(папуг)

№1 острові=2x(папуг)=80+x(папуг),тоді

1.)2x=80+x

2x-x=80

x=80(папуг)-№2 острові

2.)2x80=160(папуг)-№1 острові

Отвечает Шмураткина Надя.

Ответ:

Нехай на першому острові 3х папуг, тоді на другому х папуг.

На першому на 80 папуг більше ніж на другому, отже 3х-х=80

2х=80

х=40

На першому 3*40=120

На другому 40 папуг