групу шестикласників опитали про читання книжок. 2/7 частина шестикласників полюбляють читати про

пригоди, 2/5 решти читають казки, решта 15 учнів на жаль, не читають нічого. скільки шистекласнеків брало учать у опитуванні? помогите пожалуста!

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ярина.

Решта, 15 учнів, складають 3/5 частини від 5

  1. 15 : 3 х 5 = 25 (учнів) - становлять решту від 2/7 (5/7)
  2. 25 : 5 х 7 = 35 (учнів) - брали участь в опитувані

Перевіримо:

  • 2/7 від 35 - 35:7х2 = 10 учнів
  • 35 - 10 = 25 (решта учнів)
  • 2/5 від 25 - 25:5х2 = 10 учнів
  • 25 - 10 = 15 (учні, які не читають нічого)

Відповідь: В опитуванні приймали участь 35 учнів.