Знайдіть суму коренів рівняння: (х-2)(х+1)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

(х-2)(х+1)=0.

х-2=0 или х+1=0.

х=2. х=-1.

Сумма корней: -1+2=1.