Відрізок BC більший за AB на 9 см AC=25 см знайди довжину BC. AB=x, BC=x+9, AC=25см. Поможіть пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцев Артём.

Ответ:

АВ=8см, ВС=8см+9см, АС=25см

Пошаговое объяснение:

25-9=16

16:2=8 (АВ)

8+9=17(ВС)

17+8=25(АС)