Оля і Коля задумали по числу.Якщо до числа Олі додати 123,то вийде 321.Якщо число Колі помножити на

5 і добуток збільшити на 2 то вийде 157.Назови задумані числа. Тема: Натуральні числа і геометричні фігури

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Арина.

Ответ:

198 - у Оли изначально 31 - y Коли изначально Пошаговое объяснение : 321-123 = 198 - у Оли изначально 157-2 ) : 5 = 31 - У Коли изначально

Отвечает Шумилова Жасмин.
198 - у Оли изначально
31 - у Коли изначально
321-123=198 - у Оли изначально
(157-2):5=31 - у Коли изначально