точка к належить відрізку МN MN=28 см Знайди довжину відрізків МК і КN якщо відрізок КN удвічі

довший за відрізок MK​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорина Валерия.

Ответ:

MK=28/3 см

KN=56/3 см

Пошаговое объяснение:

Точка к належить відрізку МN. MN=28 см. Знайди довжину відрізків МК і КN якщо відрізок КN удвічі довший за відрізок MK.

Аксіома вимірювання відрізків:

  • Довжина відрізка дорівнює сумі довжин частин, на які він розбивається будь-якою його точкою.

Маємо MN=28 см. К∈ МК.

Нехай MK = x см, тоді KN=2х см.

За аксиомою вимірювання відрізків отримаємо:

MK+KN=MN

х+2х=28

3х=28

х=28/3

Отже MK=28/3 см,

KN = 2 \times  \dfrac{28}{3}  =  \dfrac{56}{3} см

#SPJ1