Точка Р належить відрізку AB, довжина якого 63 см. Знайди довжини відрізків AР і РВ, якщо відрізок

AР удвічі довший за відрізок РВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Ответ:

PB = 21 см, AP = 42 см

Пошаговое объяснение:

Нехай відрізок PB буде x, тоді відрізок AP буде 2x,

Складемо рівняння:

x + 2x = 63

3x = 63

x = 21

Отже, PB = 21 см, AP = 2 × 21 = 42 см