Один ліцей купив 7 упаковок води по 6 пляшок в упаковці,  а інший - 4  такі  упаковки.  При  цьому 

перший ліцей заплатив на 63 грн більше ніж другий. Скільки коштує 1 пляшка води?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Алексей.

Ответ:

вартість 1 пляшки 3,5 грн

Пошаговое объяснение:

1) 7×6=42 плящки води купив 1 ліцей

2) 4×6=24плящки купив 2 ліцей

3) 42-24=18 пляшок більше купив 1 ліцей

4) 63÷18=3.5 грн - вартість 1 пляшки

Отвечает Кийко Арсений.

Ответ:

3,5

Пошаговое объяснение:

1. 7•6=42 (пл.) пляшок купив перший ліцей

2. 4•6=24 (пл.) пляшок купив другий ліцей

3. 42-24=18 (пл.) на скільки більше купив перший

4. 63:18=3,5 (грн)

відповідь: 1 пляшка води коштує 3 грн 50 к