Оля купила а зошитів по 7 грн і b ручок по 5 грн. Скільки коштує вся покупка? Склади вираз і

обчисли його значення, якщо а = 10, b = 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевец Танюша.

Ответ:85грн

Пошаговое объяснение:

10 * 7 + 3 * 5 =

1)10 * 7 = 70(грн)-коштують зошити

2)3 * 5 = 15(грн)-коштують ручки

3)70 + 15 = 85(грн)-коштує вся покупка

1 0