Спорости вираз б) 35x+x-4 в)3d+5c+d+c г)6y+2x+27x-y. ПОМОГИТЕЕЕЕЕ ПЛИССС


Ответы на вопрос

Отвечает Аксеневич Влада.
Б)36х-4
В)4d+6c
Г)5у+29х
Отвечает Румянцева Полина.

Ответ:

Б) 35х + х - 4= 35х + 1х - 4= 36х-4

В) 3d+5c+d+c=3d + 5c +1d +1c =( 3d +1d)+(5c + 1c) =4d ++ 6c

Г) 6y + 2x + 27x - y = ( 6y-1y) + (2x + 27x)=5y + 29x

Пошаговое объяснение: якщо біля букви не стоїть якогось числа, то можна вважати, що біля букви стоїть