Знайдіть 3\7 від числа 210 (А )(490) (Б)(90) (В)(150) (Г)(120) Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ: (Б)-90

Пошаговое объяснение:

210 ÷ 7 * 3 =

210 ÷ 7 = 30

30 * 3 = 90