Знайдіть число обернене числу 5 цілих 2/9


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

9/47

Пошаговое объяснение:

Обернені числа це ті які в добутку дорівнють одиниці, тобото  

5\frac{2}{9} * x = 1\\\ \\\frac{47}{9} x = 1\\x = \frac{9}{47}

Отвечает Крылова Дарья.

Ответ:9/47

Пошаговое объяснение:

Спочатку перетворюємо в неправильний дріб 5 2/9=47/9

Щоб знайти обернене значення для 47/9, треба поміняти місцями чисельник і знаменник

47/9=9/47