Задача 1. На трьох клумбах висадили 280 квіток. Скільки квітів висадили на кожній клумбі, якщо їх

кількість відноситься як 1 : 2 : 4? задача 2.Оператор планував протягом робочого дня набрати на комп'ютері 300 сторінок тексту, а насправді набрав лише 270. Скільки відсотків роботи залишилося оператору ?

Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Покрокове пояснення:1 задача    
1+2+4=7
280:7=40
40*1=40
40*2=80
40*4=160
Відповідь: 1 клумба 40 квіток, 2 клумба 80 квіток, 3 клумба 160 квіток.

2) задача
300-100%

270-?%

270*100:300=90%
100-90=10%
Відповідь: залишилося 10%