ПЖ ПЖ ПЖ ПОООМООГИИИИТЕЕЕЕЕЕ Знайдіть довжини сторін трикутника, якщо вони пропорційні числам

1:3:5, а периметр трикутника дорівнює 45 см

Ответы на вопрос

Отвечает Аяпбек Альбина.

Пошаговое объяснение:

1 сторона ∆ = 1х = х см

2 сторона ∆ = 3х см

3 сторона ∆ = 5х см

Р ∆ = 45 см

х + 3х + 5х = 45

9х = 45

х = 45 : 9

х = 5

1 сторона ∆ = (х) = 5 см

2 сторона ∆ = (3х) = 3 * 5 = 15 см

3 сторона ∆ = (5х) = 5 * 5 = 25 см

Р = 5 + 15 + 25 = 45 см